Rezervovat

• Nejbližší volný termín:
Přihlaš / Registruj
Obnovení provozu
Cvičíme bez roušek a konečně i se zázemím, tedy sprchy a šatny opět k dispozici!

VÁŽENÍ KLIENTI, PRO ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI VAŠÍ I VŠECH, KTEŘÍ SE O VÁS U NÁS STARAJÍ, VÁS PROSÍME O DODRŽOVÁNÍ NÁSLEDUJÍCÍCH PRAVIDEL:

✓ NEZAPOMEŇTE, ŽE PŘI POBYTU U NÁS MŮŽE DOJÍT KE ZVÝŠENÉ KUMULACI OSOB NA JEDNOM MÍSTĚ. PŘESTOŽE JE JIŽ MOŽNÉ CVIČIT BEZ ROUŠKY, DOPORUČUJEME MÍT ROUŠKU NEBO JINOU OCHRANNOU POMŮCKU S SEBOU A POUŽÍVAT JI V MÍSTECH JAKO JE RECEPCE, PROSTOR NA PŘEZOUVÁNÍ, BAR, PROSTĚ TAM, KDE SE VYSKYTUJE VÍCE LIDÍ. JAKO NEJVHODNĚJŠÍ VARIANTU DOPORUČUJEME NAPŘ. CHIRURGICKÉ ÚSTENKY, KTERÉ SE DAJÍ ZAKOUPIT V LÉKÁRNÁCH.

✓ PO KAŽDÉM POUŽITÍ STROJE ČI JINÉ POMŮCKY POUŽIJTE DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDKY. STROJ ČI POMŮCKU NEJPRVE OČISTĚTE A NÁSLEDNĚ OŠETŘETE DEZINFEKCÍ, DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDKY PRO VÁS MÁME K DISPOZICI. POSTUPUJTE PEČLIVĚ, CHRÁNÍTE TAK SEBE I OSTATNÍ CVIČÍCÍ.

✓ PŘI POUŽITÍ PROSTOR TOALET DODRŽUJTE BEZPEČNOU VZDÁLENOST, POČKEJTE AŽ BUDOU PŘÍSLUŠNÉ PROSTORY VOLNÉ TAK, ABY NEDOCHÁZELO K SOUČASNÉ PŘÍTOMNOSTI VÍCE OSOB NA JEDNOM MÍSTĚ VE VZDÁLENOSTI MENŠÍ NEŽ 2 METRY. DODRŽUJTE SPRÁVNÝ POSTUP PŘI MYTÍ RUKOU A NÁSLEDNOU DEZINFEKCI.

✓ PŘI ODCHODU Z FITNESS CENTRA OPĚT POUŽIJTE DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDEK NA RUCE.

VĚŘÍME, ŽE PŘÍSNÁ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ SPOLEČNĚ ZVLÁDNEME A VY SE U NÁS BUDETE CÍTIT BEZPEČNĚ. V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV OTÁZEK NEBO PROVOZNÍCH NEDOSTATKŮ KONTAKTUJTE NÁŠ PERSONÁL. JSME VÁM PLNĚ K DISPOZICI.

Permanentky budou automaticky prodlouženy o období, kdy jsme byli nuceni mít zavřeno.

Děkujeme.

Váš tým Club Koruna

LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
V letních měsících obecně platí, že otevírací doba se přizpůsobuje rezervacím v daném dni. jedná se především o dopolední hodiny až do 15:00, kdy mohou být kurty, v případě neobsazenosti, vyblokovány a tedy třeba na pár hodin dopoledne zavřeno. Totéž platí o zavírací době - v případě neobsazenosti kurtů, či jiných aktivit, se sportcentrum zavírá i dříve než ve 23:00. Děkujeme za pochopení. :-)