Jak se k vám dostanu ?

Adresa je Zámečnická 2/492, Olomouc 779 00. Pokud to máme rozvést, tak je to to od tramvajové zastávky „U Sv. Mořice“ směr kino Metropol po pravé straně před velkou kovovou bránou - boční vchod. Pak už jen stačí zazvonit na zvonek Club Koruna a vyjít schody až nahoru do 4. patra. Kdyby cokoli, tak volejte 720 130 003 a my vás už navedeme.

Jaké jsou podmínky storno rezervací ?

Podmínky storno rezervací jsou jednoduché. Vaše rezervace můžete stornovat více jak 6 hodin dopředu bez jakéhokoli poplatku či penalizace.
Pokud stornujete rezervaci méně jak 6 hodin před začátkem lekce / kurtu, uvolní se místo pro jiného klienta, pokud žadný jiný klient vaše místo neobsadí, bude účtován 100% storno poplatek!

Jak mohu stornovat rezervaci ?

Rezervaci si můžeš zrušit sám po přihlášení do tvého profilu, a pak klinutím na tlačítko "storno", nebo nám můžeš zavolat na recepci (720 130 003).

Nejde mi udělat rezervace - co s tím ?

Najdi na hlavní stránce nadpis Přihlásit / Registrovat.
Přihlásit - zadej tvoje přihlašovací údaje a mělo by být vše ok, nebo klikni na ikonku sociální sítě (Facebook / Google plus). Pokud nevíš heslo nebo nickname, zavolej nám na 720 130 003.
Registrovat - Údaje, které po tobě chceme zadat, jsou hlavně proto, kdyby došlo k poruše na sport centru nebo onemocněl lektor skupinové lekce, tak ať to víš v čas a můžeš si zařídit jiný program. Takže se neboj, tvoje údaje nechceme nikomu prodávat dál.

Pokud by ti něco nešlo, tak volej 720 130 003.

Mám slevu jako student ?

Studentská sleva je jasná věc. Stačí zadat číslo tvojí karty v tvém profilu a jak si na recepci zkontrolujeme platnost, tak je sleva tvoje. Pokud chceš vědět konkrétní čísla, mrkni do ceníku anebo si zavolej na recepci, kde ti vše řekneme.

Můžu platit kartou ?

Ano.

Jaké můžu získat výhody ?

Výhody získáš už tím, že k nám přijdeš ;) A teď trochu vážně, máš možnost zakoupit si permanentky, kde je výhoda jistá a teď ještě jaké, že ?
Finanční - navýšení peněz, které si uložíš jako platidlo na permanentku ti navýšíme podle toho, jak vysoký bude tvůj vklad. Více se dozvíš v ceníku.
Bodová - velice oblíbená možnost při skupinových lekcích (jumping, schwinn cycling, funkční trénink). 10+1 je možnost, kdy si zakoupíš permanentku, platíš za 10 vstupů a 1 lekci získáváš ZDARMA.

Komu a jak si stěžovat, když se mi něco nelíbí?

Doufáme, že to nikdy nebude potřeba, ale kdyby náhodou jo, tak volej na:
Jindřiška Nováková 776 874 513

obchodní dům KORUNA - boční vstup